O ns  Historie  1999-01

1999 - 2000

V ele kmene stoj nelnk Mikinikwa s podnelnky Andlem, anem, Baretem, Skaniatriem. Koncem roku je jmenovn tak Datel. V kmeni psob pt rod - Hadi, Horsk lev, Medvdi, Vlci, Sovy. I letos navazujeme na tradin akce oddl (Delaware, BV i DL, kterou pevzal od Wyominga Skaniatario. Letn tbor je opt ve ttech, jmenuje se Tbor u soudnho dvora.

2000 - 2001

V tomto obdob stoj v ele nelnk Mikinikwa s degandawidou Rendym a podnelnky Andlem a Datlem. Mme 6 rod - Medvdi, Vlci, Kata, Sovy, Horsk lev a Hadi. Navc vznik v prbhu roku druina vlat a vybrala si nzev podle avanskch tradic - Konci. tvrt ronk DL organizuje opt Skaniatario. Pipravujeme tak dal avanskou vstavu, kter zaplnila zbesk gymnzium. Zimn tbor je u Hornch Studnek. Po letech probh zkouka ledovch mu. Na klubovn ilikotu opt probhaj opravy, kter zabrauj chtrn. astnme se podruh Svojskova zvodu. Okresn kolo vyhrvme a postupujeme do kraje, kde se nm ji neda. Letn tbor se kon opt u Vpenn a dostv od len nzev Tbor Jadran klubu 2001. Udlujeme estn obanstv Duanu Krnerovi - bvalmu vdci tetho zbeskho oddlu z let 1968 - 1974 a navrhujeme a pozdji mu udlujeme d skautsk vdnosti. V srpnu se opt pracovalo na opravch a vylepovn ilikotu.

2001 - 2002

V tomto obdob tvo nelnictvo tito lenov kmene Shawnee - Slavomr Vclavsk - Mikinikwa, Martin af - Andl, wagamed Patrik Barto - Skaniatario a rdcov Mlm, Maugl, Tarzan, Rys, za vrazn podpory druiny dosplk - elv.

Květen 2024

Dnes je sobota 11. 5. 2024, 17:27. ©