Jsme oddlem skautsk organizace Junk - Svaz skaut a skautek R a patme do stediska 715.06 Zbeh, ORJ umperk. N oddl je skautskm spoleenstvm s vce jak dvacetiletou tradic pro kluky od 8 do 18 let. Hlavnm sdlem naeho oddlu je Zbeh, kde funguje momentln jedna velk druina mladch kluk. Nad tm vm stoj nkolik klan starch a ve d nelnictvo. V ele nyn stoj Michal Kunrt - Ohiyesa

Druina se schz jednou tdn v klubovn na druinov schzce. Dle mme zhruba dvakrt do msce spolenou akci pro cel oddl a k tomu mnoho dalch dobrovolnch aktivit. V lt vyrme na dva a ti tdny do prody na oddlov tbor.

Oddl si zvolil nzev TROJKA SHAWNEE podle severoamerickho indinskho kmene SHAWNEE (avani), co pramen z naeho zamen na indinskou tmatiku. To se odr v nkolika bodech innosti - tradin akce, pojmenovn kmenovch funkc, zkouky, tboen v Tee-Pee atd.

Dnes je středa 24. 4. 2024, 11:32. ©