O ns  Historie  1995-97

1995 - 1996

Toto obdob zahajujeme se tymi rody a v nelnictvu je Mikinikwa, Patrik Barto, Roman Krawec - Ptek, Martin af - Andl. Kmen je stle zapojen do st oddl Kondor z Litomic a me zskvat mnoha informac z oddlovch asopis, kter na nai adresu pichzej. Velkou tragdi pro kmen je tragick mrt jednoho ze zakladatel kmene Hugo Morvka - Agitana. Na pohbu je cel kmen a mnoho dalch skautskch oddl ze Zbeha a zstupci oddl z ORJ umperk.

Tento rok je tak rokem, kdy kmen vyr na mnoho vcedennch akc. Zimn tbor se kon spolen s oddlem Delaware Bludov. koln rok konme tborkem pro rodie, kter opakujeme kad rok. Na tbor jedeme na nov msto do zapomenutho lomu pobl obce Vpenn. Tbor se povedl a do vstroje se zavd oddlov batoh a kmenov epice. Kmen tak lemuje sv tky lutomodrm lemem. Tbor zskv nzev Tbor u vtrnch skal.

1996 - 1997

Pracuj stle tyi druiny - Vlci, Medvdi, Sovy a Kata, piem Kata jsou ist dv druinou a zanikaj na letnm tboe 1997. Ve veden je nelnk Mikinikwa, degandawida Andl a podnelnk Sokol - Daniel David. Velkou pomoc kmeni bylo zapojen bratra Unkase do oprav ilikotu a podailo se zvtit klubovnu, postavit krb, poloit novou podlahu a dal men pravy. Celkov ns to vylo na 120 000 K. Letn tbor se kon nedaleko Kanova a je poznamenn situac okolo velkch povodn. Tborem dochz hned k nkolika zsadnm zmnm. V srpnu tohoto roku zanaj pracovn srpny, kter vnujeme opravm ilikotu - na klubovny.

Květen 2024

Dnes je sobota 11. 5. 2024, 13:06. ©