O ns  Historie  1992-95

1992 - 1993

Obdob 1992 - 1993 je zastoupeno pouze rody Vlk a Medvd, ale oporou jsou i nae vlata. Ve veden pracuj Mikinikwa, Patrik Barto - Diplomat, David Krej - ro a Hugo Morvek - Agitan. Z jara organizujeme prvn ronk indinskho lakrosse na Drozdovsk pile, kterho se astn 9 tm ve dvou kategorich. Letn tbor mme opt ve ttech, zase se Zlatou lili a jeho nzev je Tbor det. Celkem ns tbo 27.

1993 - 1994

Mme ji ti rody - Vlky, Medvdy a Kata. V tomoto roce zanme s organizovnm avanskch vstav a t prvn se astnilo 550 lidiek. Veden kmene je obdobn s rokem pedelm. Na letn tbor do tt jedeme tentokrt s oddlem Kondor Letina, kter vedou nai lenov z klanu Jelen. Tento tbor nese nzev Tbor dvch srdc.

1994 - 1995

Po tboe se rozjd innost ty rod - Vlci, Medvdi, Kata a Sovy. Organizujeme 2. avanskou vstavu, kterou pilo navtvit  neuvitelnch 1200 lid. Ve veden jsou Mikinikwa, Wyoming, Skaniatario, Agitan, Kiwi, ro a Ptek. Zan vraznj spoluprce s oddly Frdek - Mstek, Praha, Bludov, umperk atd. Zajmavou akc bylo organizovn vkendu na ofn pro asopis Kvty a historickm krokem byla tak nvtva 50. vro oddlu BV Ostrava. V tomto roce dolo k rstu kmenovho ivota. Tento avansk rok je zakonen tborem ve ttech, kter nese nzev Tbor nov cesty a astnilo se jej okolo 37 tbornk a dokonce i 4 slovensk skautky z Nitry.

Květen 2024

Dnes je sobota 11. 5. 2024, 05:54. ©