Archiv   DL  Co je DL

Co je DL 2001-02 2002-03

vavnsk druinov liga je nzev mezidruinov korespondenn soute, kter v letech 1997 - 2004 zpestovala innost nejen skautskch oddl takka po cel republice. Za dobu trvn soute se toti zastnily druiny nejen ze Zbeha a blzkho okol, ale tak nap. z Hranic, Dubu nad Moravou, Dolnho Bousova, Mlad Boleslavi, Frdku-Mstku, Prahy, esk Tebov, ternberka, Zlna a dalch.
S npadem uspodat sout pro druiny rznch oddl z rznch mst piel v roce 1997 MIKINIKWA Slavomr Vclavsk, kter tak prvn ronk soute vedl. Protoe se tato mylenka ukzala ivotaschopnou, navzal na prvn spn ronk dal, kter tentokrt vedl WYOMING Zdenk ebesta. Na zvr tohoto ronku se tak uskutenilo jedin pm setkn zastnnch druin u Pske v Zbeze. Tet a tvrt ronk pak vedl SKANIATARIO Patrik Barto. Pt a est ronk mli na starosti hned dva lid: Rendy - Petr Fornsek a Stopa - Pavel Fornsek. Zvren, sedm ronk si vzal na bedra Michal Kunrt z Letiny.
Samotn sout probh vdy tak, e vedoucm soute (nkdo z naeho oddlu) jsou rozeslny na jednotliv druiny koly, kter pak tyto druiny a do uzvrky danho kola pln a odpovdi na n pot zalou zpt vedoucmu soute, kter je vyhodnot. Zadvan koly jsou vybrny ze vech oblast innosti, kterou se me tbornick oddl zabvat uzlovn, ifry, proda, tlesn zdatnost a dal.
Zde jsou k nahldnut zadn kol a vsledky z 5. a 6. ronku tto soute organizovan nam oddlem.

Dnes je neděle 28. 4. 2024, 01:49. ©