O ns  Pro rodie

Pro kluky Pro rodie Pidej se

Jsme skupina aktivnch lid, pevn kluk ve vku 8 - 15 let a nkolika dosplch vedoucch. N oddl nese nzev Trojka Shawnee a jeho innost vychz ze zkladnch princip a posln skautingu, kter oslovuje po celm svt destky milin mladch lid. Nai prci motivuj tyto zkladn cle - pro jsme tedy tady:

• Chceme pispt k vchov mladch lid. Chceme v nich rozvinout vlastnosti, kter nae spolenost povauje za kladn a ulechtil.

• Chceme ukzat dtem, e prce a kamardstv pin v ivot vc tst ne slep honba za majetkem.

• Chceme v dtech rozvjet demokratick mylen s respektem k pravd a lidskm prvm, protoe se domnvme, e takov lid jsou nezbytn pro fungujc obanskou spolenost.

• Chceme, aby ve spolenosti bylo co nejvc lid estnch, schopnch, sebevdomch a pracovitch, kte sami aktivn hledaj sv tst a nespolhaj pouze na druh.

• Nabzme dtem zajmav a pitom smyslupln program jako alternativu k zahlce.

• Poznvme, cestujeme, ume se, pomhme, tbome, bavme se a jet dlme spoustu jinch vc, abychom byli schopni dosahovat zde naznaench cl.

• Sname se bt pouze doplkem vchovy a respektujeme nezastupitelnou lohu rodiny ve vchov.

Dnes je středa 24. 4. 2024, 02:02. ©